F981A225MUA
AVX CorporationAVX Corporation
F981A225MUA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F981A225MUA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0402
Ngā Rauemi: F981A225MUA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F981A225MUA
Tau Wae F981A225MUA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116439 pcs Pepa Raraunga F981A225MUA.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.043" L x 0.024" W (1.10mm x 0.60mm)
Raupapa F98, Frameless™ Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0402 (1106 Metric) Ētahi Ingoa 478-8648-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Rae Rahi Tae U Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0402 (1106 Metric) 15 Ohm Te kaha 2.2µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F981A225MUA
F981A225MUA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0402