F981A225MMA
AVX CorporationAVX Corporation
F981A225MMA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F981A225MMA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0603
Ngā Rauemi: F981A225MMA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F981A225MMA
Tau Wae F981A225MMA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 380833 pcs Pepa Raraunga F981A225MMA.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Raupapa F98, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 478-8647-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Rae Rahi Tae M Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0603 (1608 Metric) 7.5 Ohm Te kaha 2.2µF