F971V684MAA
AVX CorporationAVX Corporation
F971V684MAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971V684MAA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206
Ngā Rauemi: 1.F971V684MAA.pdf2.F971V684MAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971V684MAA
Tau Wae F971V684MAA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 250520 pcs Pepa Raraunga 1.F971V684MAA.pdf2.F971V684MAA.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa F971V684MAAAVX Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7.6 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 7.6 Ohm
Te kaha 0.68µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F971V684MAAHT3
F971V684MAAHT3
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 0.68UF 20% 35V 1206
I roto i te taonga: 340139 pcs
Tikiake: F971V684MAAHT3.pdf
RFQ
F971V475MCC
F971V475MCC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312
I roto i te taonga: 116718 pcs
Tikiake: F971V475MCC.pdf
RFQ
F971V684KAA
F971V684KAA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 0.68UF 35V 10% 1206
Tikiake: F971V684KAA.pdf
F971V684MAA
F971V684MAA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 0.68UF 35V 20% 1206