F971V684KAA
NichiconNichicon
F971V684KAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971V684KAA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.68UF 35V 10% 1206
Ngā Rauemi: F971V684KAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971V684KAA
Tau Wae F971V684KAA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 0.68UF 35V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 326245 pcs Pepa Raraunga F971V684KAA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 35V
Momo Molded Te manawanui 0.68µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa F97
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 493-6620-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F971V684KAA Life @ Temp. 7.6 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga High Reliability
Whakaahua nui 0.68µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 7.6 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 0.68UF 35V 10% 1206 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F971V475KCC
F971V475KCC
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312