F971V475MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F971V475MCC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971V475MCC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312
Ngā Rauemi: 1.F971V475MCC.pdf2.F971V475MCC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971V475MCC
Tau Wae F971V475MCC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116718 pcs Pepa Raraunga 1.F971V475MCC.pdf2.F971V475MCC.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa F971V475MCCAVX Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.8 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm
Te kaha 4.7µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F971V475MCCHT3
F971V475MCCHT3
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 4.7UF 20% 35V 2312