F971D475MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971D475MBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971D475MBA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 20% 20V SMD
Ngā Rauemi: 1.F971D475MBA.pdf2.F971D475MBA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971D475MBA
Tau Wae F971D475MBA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 20% 20V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 260740 pcs Pepa Raraunga 1.F971D475MBA.pdf2.F971D475MBA.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa F971D475MBAAVX Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.091" (2.30mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.8 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 2.8 Ohm
Te kaha 4.7µF
Ngā Hua e hāngai ana
F971D475MAA
F971D475MAA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1206
I roto i te taonga: 315336 pcs
Tikiake: F971D475MAA.pdf
RFQ
F971D475MBA
F971D475MBA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 4.7UF 20V 20% 1411