F971D475KAA
AVX CorporationAVX Corporation
F971D475KAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971D475KAA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 20V 10% 1206
Ngā Rauemi: F971D475KAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971D475KAA
Tau Wae F971D475KAA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 20V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 265374 pcs Pepa Raraunga F971D475KAA.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 478-8603-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm
Te kaha 4.7µF
Ngā Hua e hāngai ana
F971D475MBA
F971D475MBA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 4.7UF 20% 20V SMD