F971D335KBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971D335KBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971D335KBA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.3UF 10% 20V SMD
Ngā Rauemi: F971D335KBA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971D335KBA
Tau Wae F971D335KBA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 10% 20V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 236800 pcs Pepa Raraunga F971D335KBA.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 478-8601-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.091" (2.30mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.1 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 3.1 Ohm
Te kaha 3.3µF
Ngā Hua e hāngai ana
F971D335MBA
F971D335MBA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 3.3UF 20V 20% 1411