F971C475MAA
NichiconNichicon
F971C475MAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971C475MAA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1206
Ngā Rauemi: F971C475MAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971C475MAA
Tau Wae F971C475MAA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 327286 pcs Pepa Raraunga F971C475MAA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 16V
Momo Molded Te manawanui 4.7µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa F97
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 493-5838-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F971C475MAA Life @ Temp. 4 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga High Reliability
Whakaahua nui 4.7µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1206 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F971C336MNC
F971C336MNC
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 33UF 16V 20% 2917