F971C156MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F971C156MCC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971C156MCC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 16V 20% 2312
Ngā Rauemi: 1.F971C156MCC.pdf2.F971C156MCC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971C156MCC
Tau Wae F971C156MCC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 16V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122523 pcs Pepa Raraunga 1.F971C156MCC.pdf2.F971C156MCC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa F971C156MCCAVX Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.2 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm
Te kaha 15µF