F971C155MAA
AVX CorporationAVX Corporation
F971C155MAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971C155MAA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.5UF 16V 20% 1206
Ngā Rauemi: 1.F971C155MAA.pdf2.F971C155MAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971C155MAA
Tau Wae F971C155MAA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 16V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 260235 pcs Pepa Raraunga 1.F971C155MAA.pdf2.F971C155MAA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa F971C155MAAAVX Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6.3 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 6.3 Ohm
Te kaha 1.5µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F971C106MCC
F971C106MCC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 10UF 16V 20% 2312
I roto i te taonga: 81842 pcs
Tikiake: F971C106MCC.pdf
RFQ
F971C156KCC
F971C156KCC
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 15UF 16V 10% 2312
I roto i te taonga: 117140 pcs
Tikiake: F971C156KCC.pdf
RFQ
F971C155MAAHT3
F971C155MAAHT3
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 1.5UF 20% 16V 1206