F971A226MBA
NichiconNichicon
F971A226MBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971A226MBA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 10V 20% 1411
Ngā Rauemi: F971A226MBA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971A226MBA
Tau Wae F971A226MBA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3970 pcs Pepa Raraunga F971A226MBA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Molded Te manawanui 22µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato B
Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Raupapa F97
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 493-5822-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F971A226MBA Life @ Temp. 1.9 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga High Reliability
Whakaahua nui 22µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 1.9 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10V 20% 1411 Nga tono -