F971A226MAA
AVX CorporationAVX Corporation
F971A226MAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971A226MAA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 10V 20% 1206
Ngā Rauemi: 1.F971A226MAA.pdf2.F971A226MAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971A226MAA
Tau Wae F971A226MAA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 10V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 212685 pcs Pepa Raraunga 1.F971A226MAA.pdf2.F971A226MAA.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 478-8548-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 3 Ohm
Te kaha 22µF