F970J685KBA
AVX CorporationAVX Corporation
F970J685KBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F970J685KBA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 10% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: F970J685KBA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F970J685KBA
Tau Wae F970J685KBA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 10% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 272482 pcs Pepa Raraunga F970J685KBA.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 478-8537-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.091" (2.30mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm
Te kaha 6.8µF