F951V225MAAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F951V225MAAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951V225MAAAQ2
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 35V 20% 1206
Ngā Rauemi: F951V225MAAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951V225MAAAQ2
Tau Wae F951V225MAAAQ2 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 35V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 202346 pcs Pepa Raraunga F951V225MAAAQ2.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm)
Raupapa F95, Frameless™ Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 478-8516-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 4.4 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 4.4 Ohm Te kaha 2.2µF