F951A686KBAAQ2
NichiconNichicon
F951A686KBAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951A686KBAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 10V 10% 1210
Ngā Rauemi: F951A686KBAAQ2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951A686KBAAQ2
Tau Wae F951A686KBAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 10V 10% 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4864 pcs Pepa Raraunga F951A686KBAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Conformal Coated Te manawanui 68µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato B
Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 493-4267-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F951A686KBAAQ2 Life @ Temp. 400 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 68µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 400 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 10V 10% 1210 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F951A686KBAAQ2
F951A686KBAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 68UF 10V 10% 1411