F951A685MPAAQ2
NichiconNichicon
F951A685MPAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951A685MPAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 10V 20% 0805
Ngā Rauemi: F951A685MPAAQ2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951A685MPAAQ2
Tau Wae F951A685MPAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 10V 20% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5698 pcs Pepa Raraunga F951A685MPAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Conformal Coated Te manawanui 6.8µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato P
Rahi / Rahi 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 493-2921-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F951A685MPAAQ2 Life @ Temp. 4 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 6.8µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric) 4 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 10V 20% 0805 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F951A476MBAAQ2
F951A476MBAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 47UF 10V 20% 1411
I roto i te taonga: 171257 pcs
Tikiake: F951A476MBAAQ2.pdf
RFQ
F951A685MPAAQ2
F951A685MPAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 6.8UF 10V 20% 0805