F951A476MTAAQ2
NichiconNichicon
F951A476MTAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951A476MTAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 10V 20% 1210
Ngā Rauemi: F951A476MTAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951A476MTAAQ2
Tau Wae F951A476MTAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 10V 20% 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164051 pcs Pepa Raraunga F951A476MTAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Conformal Coated Te manawanui 47µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato T
Rahi / Rahi 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 493-2931-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F951A476MTAAQ2 Life @ Temp. 800 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 47µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 800 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 10V 20% 1210 Nga tono -