F951A336KSAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F951A336KSAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951A336KSAAQ2
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 10V 10% 1206
Ngā Rauemi: F951A336KSAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951A336KSAAQ2
Tau Wae F951A336KSAAQ2 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 10V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169986 pcs Pepa Raraunga F951A336KSAAQ2.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa F95, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa F951A336KSAAQ2AVX
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Rae Rahi Tae S Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 1.1 Ohm Te kaha 33µF