F931V226KNC
NichiconNichicon
F931V226KNC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931V226KNC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 35V 10% 2917
Ngā Rauemi: F931V226KNC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931V226KNC
Tau Wae F931V226KNC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 35V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75905 pcs Pepa Raraunga F931V226KNC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 35V
Momo Molded Te manawanui 22µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato N
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa F93
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 493-4196-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F931V226KNC Life @ Temp. 700 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 22µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 35V 10% 2917 Nga tono -