F931V155KAA
NichiconNichicon
F931V155KAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931V155KAA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1.5UF 35V 10% 1206
Ngā Rauemi: F931V155KAA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931V155KAA
Tau Wae F931V155KAA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 35V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5923 pcs Pepa Raraunga F931V155KAA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 35V
Momo Molded Te manawanui 1.5µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa F93
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 493-4192-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F931V155KAA Life @ Temp. 7.5 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 1.5µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 7.5 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 1.5UF 35V 10% 1206 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F931V155KAA
F931V155KAA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 1.5UF 35V 10% 1206