F931E225KAA
AVX CorporationAVX Corporation
F931E225KAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931E225KAA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1206
Ngā Rauemi: F931E225KAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931E225KAA
Tau Wae F931E225KAA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 401293 pcs Pepa Raraunga F931E225KAA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa F93 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 478-8310-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 6.3 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 6.3 Ohm Te kaha 2.2µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F931E226KCC
F931E226KCC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 25V 10% 2312
I roto i te taonga: 210326 pcs
Tikiake: F931E226KCC.pdf
RFQ
F931E156KCC
F931E156KCC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 15UF 25V 10% 2312
I roto i te taonga: 229594 pcs
Tikiake: F931E156KCC.pdf
RFQ
F931E225KAA
F931E225KAA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1206