F931D685KAA
NichiconNichicon
F931D685KAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931D685KAA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1206
Ngā Rauemi: F931D685KAA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931D685KAA
Tau Wae F931D685KAA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 493911 pcs Pepa Raraunga F931D685KAA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 20V
Momo Molded Te manawanui 6.8µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa F93
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 493-4175-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F931D685KAA Life @ Temp. 3.5 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 6.8µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 3.5 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 20V 10% 1206 Nga tono -