F931C685KAA
AVX CorporationAVX Corporation
F931C685KAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931C685KAA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 16V 10% 1206
Ngā Rauemi: F931C685KAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931C685KAA
Tau Wae F931C685KAA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 16V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 909287 pcs Pepa Raraunga F931C685KAA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa F93 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 478-8270-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 3.5 Ohm Te kaha 6.8µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F931C686KNC
F931C686KNC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 68UF 16V 10% 2917
I roto i te taonga: 93712 pcs
Tikiake: F931C686KNC.pdf
RFQ
F931C685KAA
F931C685KAA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 6.8UF 16V 10% 1206
I roto i te taonga: 876821 pcs
Tikiake: F931C685KAA.pdf
RFQ
F931C685MAA
F931C685MAA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1206
Tikiake: F931C685MAA.pdf
F931C476MNC
F931C476MNC
Whakaahuatanga: CAP TANT 47UF 16V 20% 2917