F931C156MAA
AVX CorporationAVX Corporation
F931C156MAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931C156MAA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 16V 20% 1206
Ngā Rauemi: F931C156MAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931C156MAA
Tau Wae F931C156MAA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 16V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 492179 pcs Pepa Raraunga F931C156MAA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa F93 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 478-8245-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 3 Ohm Te kaha 15µF