F931A686MNC
AVX CorporationAVX Corporation
F931A686MNC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931A686MNC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 10V 20% 2917
Ngā Rauemi: F931A686MNC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931A686MNC
Tau Wae F931A686MNC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 10V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76060 pcs Pepa Raraunga F931A686MNC.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa F93 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 478-8233-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Rae Rahi Tae N Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 600 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm Te kaha 68µF