F931A686KBA
AVX CorporationAVX Corporation
F931A686KBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931A686KBA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 10V 10% 1411
Ngā Rauemi: F931A686KBA.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931A686KBA
Tau Wae F931A686KBA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 10V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 192211 pcs Pepa Raraunga F931A686KBA.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F93 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 478-8230-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.091" (2.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 900 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 900 mOhm Te kaha 68µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F931A686MBA
F931A686MBA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 68UF 10V 20% 1411
I roto i te taonga: 231989 pcs
Tikiake: F931A686MBA.pdf
RFQ
F931A686KBA
F931A686KBA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 68UF 10V 10% 1411