F931A157MNC
NichiconNichicon
F931A157MNC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931A157MNC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
Ngā Rauemi: F931A157MNC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931A157MNC
Tau Wae F931A157MNC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 10V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83700 pcs Pepa Raraunga F931A157MNC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Molded Te manawanui 150µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato N
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa F93
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 493-2355-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F931A157MNC Life @ Temp. 600 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 150µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 150UF 10V 20% 2917 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F931A157KCC
F931A157KCC
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 150UF 10V 10% 2312
I roto i te taonga: 78585 pcs
Tikiake: F931A157KCC.pdf
RFQ
F931A226KBA
F931A226KBA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 10V 10% 1411
I roto i te taonga: 441838 pcs
Tikiake: F931A226KBA.pdf
RFQ
Kaihanga: AVX Corporation
Tikiake: F931A157KCC.pdf
F931A157MNC
F931A157MNC
Whakaahuatanga: CAP TANT 150UF 10V 20% 2917