F930G227MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F930G227MBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F930G227MBA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 220UF 4V 20% 1411
Ngā Rauemi: F930G227MBA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F930G227MBA
Tau Wae F930G227MBA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 220UF 4V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 233081 pcs Pepa Raraunga F930G227MBA.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F93 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 478-8140-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.091" (2.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 700 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 700 mOhm Te kaha 220µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F930G336KAA
F930G336KAA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 33UF 4V 10% 1206
I roto i te taonga: 741532 pcs
Tikiake: F930G336KAA.pdf
RFQ
F930G226MAA
F930G226MAA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 22UF 4V 20% 1206
I roto i te taonga: 566430 pcs
Tikiake: F930G226MAA.pdf
RFQ
F930G227MBA
F930G227MBA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 220UF 4V 20% 1411