F930G107MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F930G107MBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F930G107MBA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 4V 20% 1411
Ngā Rauemi: F930G107MBA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F930G107MBA
Tau Wae F930G107MBA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 4V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 529019 pcs Pepa Raraunga F930G107MBA.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F93 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 478-8135-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Rae Rahi Tae B Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.091" (2.30mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 900 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 900 mOhm Te kaha 100µF