F921A335MPA
NichiconNichicon
F921A335MPA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F921A335MPA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 3.3UF 10V 20% 0805
Ngā Rauemi: F921A335MPA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F921A335MPA
Tau Wae F921A335MPA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 10V 20% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5885 pcs Pepa Raraunga F921A335MPA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Molded Te manawanui 3.3µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato P
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa F92
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 493-2332-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F921A335MPA Life @ Temp. 12 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 3.3µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric) 12 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 3.3UF 10V 20% 0805 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F921A685MAA
F921A685MAA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 6.8UF 10V 20% 1206
I roto i te taonga: 465644 pcs
Tikiake: F921A685MAA.pdf
RFQ
F921A475MAA
F921A475MAA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 4.7UF 10V 20% 1206
I roto i te taonga: 525278 pcs
Tikiake: F921A475MAA.pdf
RFQ
F921A335MPA
F921A335MPA
Whakaahuatanga: CAP TANT 3.3UF 10V 20% 0805