F911V156MNC
AVX CorporationAVX Corporation
F911V156MNC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F911V156MNC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 35V 20% 2917
Ngā Rauemi: F911V156MNC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F911V156MNC
Tau Wae F911V156MNC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 35V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79693 pcs Pepa Raraunga F911V156MNC.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa F91 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 478-8110-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Rae Rahi Tae N Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 300 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm Te kaha 15µF