F911A107MNC
NichiconNichicon
F911A107MNC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F911A107MNC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 10V 20% 2917
Ngā Rauemi: F911A107MNC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F911A107MNC
Tau Wae F911A107MNC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 10V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74869 pcs Pepa Raraunga F911A107MNC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Molded Te manawanui 100µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato N
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa F91
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 493-2312-2
493-2312-2INACTIVE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F911A107MNC Life @ Temp. 100 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 100µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 10V 20% 2917 Nga tono -