F750G477KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F750G477KCC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F750G477KCC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 470UF 4V 10% 2812
Ngā Rauemi: F750G477KCC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F750G477KCC
Tau Wae F750G477KCC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 470UF 4V 10% 2812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26457 pcs Pepa Raraunga F750G477KCC.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Raupapa F75, Frameless™ Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2812 (7132 Metric) Ētahi Ingoa 478-8076-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 2812 (7132 Metric) 120 mOhm Te kaha 470µF