F720J108MMC
AVX CorporationAVX Corporation
F720J108MMC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F720J108MMC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 1000UF 6.3V 20% 2824
Ngā Rauemi: F720J108MMC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F720J108MMC
Tau Wae F720J108MMC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 1000UF 6.3V 20% 2824 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58565 pcs Pepa Raraunga F720J108MMC.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Raupapa F72, Frameless™ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2824 (7260 Metric) Ētahi Ingoa 478-8065-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Rae Rahi Tae M Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 140 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V 2824 (7260 Metric) 140 mOhm Te kaha 1000µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F720J108MMC
F720J108MMC
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 1000UF 6.3V 20% 2824