BU2741-D-48
Mueller Electric CoMueller Electric Co
Mueller Electric Co
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BU2741-D-48
Kaihanga / Waitohu: Mueller Electric Co.
Whakaahuatanga hua TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BU2741-D-48
Tau Wae BU2741-D-48 Kaihanga Mueller Electric Co
Whakaahuatanga TEST LEAD BANANA TO PROBE 48" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19537 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 600V Tuhinga 18 AWG
Momo Patch Cord Raupapa BU
Ratonga CAT II 600V Rawa Rangi Rawa Non Stackable
Ētahi Ingoa Q2720694 Tau o nga Momo -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Waehanga Kaihanga BU2741-D-48 Taumata, Kakano Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Whakaahua nui 48.0" (1219.20mm) Banana Plug, Single, Right Angle To Test Probe Patch Cord 600V Whakaahuatanga TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"
Whakatauranga onamata 10A Whakautu Whakamutunga Banana to Test Probe
Ngā pouaka Test Probe Ko te Tae Nui 48.0" (1219.20mm)