SMBJ7.5CAE3/TR13
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
SMBJ7.5CAE3/TR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ7.5CAE3/TR13
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMBJ
Ngā Rauemi: SMBJ7.5CAE3/TR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ7.5CAE3/TR13
Tau Wae SMBJ7.5CAE3/TR13 Kaihanga Microsemi Corporation
He Rahinga Kei te wātea 229648 pcs Pepa Raraunga SMBJ7.5CAE3/TR13.pdf
Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 8.33V Tuhinga o mua - Breakover 1
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.5V Tuhinga o mua - Breakdown SMBJ (DO-214AA)
Momo Zener Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 46.5A
Ko te poari DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Waehanga Kaihanga SMBJ7.5CAE3/TR13
Whakaahuatanga TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMBJ I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.9V