3EZ200D5E3/TR8
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ200D5E3/TR8 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3EZ200D5E3/TR8
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 200V 3W DO204AL
Ngā Rauemi: 3EZ200D5E3/TR8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3EZ200D5E3/TR8
Tau Wae 3EZ200D5E3/TR8 Kaihanga Microsemi Corporation
Whakaahuatanga DIODE ZENER 200V 3W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4020 pcs Pepa Raraunga 3EZ200D5E3/TR8.pdf
Putanga - Whakamotu 875 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AL (DO-41)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 3W Ko te poari DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga 3EZ200D5E3/TR8
Tae (Max) (Zzt) 200V Whakaahua nui Zener Diode 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Te Whirihoranga Diode 500nA @ 152V
Whakaahuatanga DIODE ZENER 200V 3W DO204AL I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.2V @ 200mA