3EZ14D5E3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
3EZ14D5E3/TR12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3EZ14D5E3/TR12
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 14V 3W DO204AL
Ngā Rauemi: 3EZ14D5E3/TR12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3EZ14D5E3/TR12
Tau Wae 3EZ14D5E3/TR12 Kaihanga Microsemi Corporation
Whakaahuatanga DIODE ZENER 14V 3W DO204AL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88682 pcs Pepa Raraunga 3EZ14D5E3/TR12.pdf
Putanga - Whakamotu 5 Ohm Tuhinga o mua - Breakdown DO-204AL (DO-41)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Mana - Max 3W Ko te poari DO-204AL, DO-41, Axial
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Waehanga Kaihanga 3EZ14D5E3/TR12 Tae (Max) (Zzt) 14V
Whakaahua nui Zener Diode 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Te Whirihoranga Diode 500nA @ 10.6V Whakaahuatanga DIODE ZENER 14V 3W DO204AL
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1.2V @ 200mA