PIC18LF4520-I/P
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18LF4520-I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18LF4520-I/P
Tau Wae PIC18LF4520-I/P Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 40-PDIP
Raupapa PIC® 18F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 40MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 32KB (16K x 16) Rahi Motu Ratonga I²C, SPI, UART/USART
Ko te poari 40-DIP (0.600", 15.24mm) Ētahi Ingoa PIC18LF4520IP
Oscillator Momo A/D 13x10b Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi PIC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Waehanga Kaihanga PIC18LF4520-I/P
Whakaahua nui PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 40-PDIP Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP
Raraunga Raraunga SRAM 256 x 8 Raraunga Raraunga 2 V ~ 5.5 V