PIC18F2515-I/SO
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC18F2515-I/SO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC18F2515-I/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 48KB FLASH 28SOIC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC18F2515-I/SO
Tau Wae PIC18F2515-I/SO Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 28-SOIC
Raupapa PIC® 18F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 40MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 48KB (24K x 16) Rahi Motu Ratonga I²C, SPI, UART/USART
Ko te poari 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ētahi Ingoa PIC18F2515ISO
Oscillator Momo A/D 10x10b Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi PIC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Waehanga Kaihanga PIC18F2515-I/SO
Whakaahua nui PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 48KB (24K x 16) FLASH 28-SOIC Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 48KB FLASH 28SOIC
Raraunga Raraunga SRAM - Raraunga Raraunga 4.2 V ~ 5.5 V