PIC16LF18326-E/SL
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16LF18326-E/SL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF18326-E/SL
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14SOIC
Ngā Rauemi: PIC16LF18326-E/SL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF18326-E/SL
Tau Wae PIC16LF18326-E/SL Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 101515 pcs Pepa Raraunga PIC16LF18326-E/SL.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 14-SOIC
Raupapa PIC® XLP™ 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 32MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 28KB (16K x 14) Rahi Motu Ratonga I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ko te poari 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Oscillator Momo A/D 11x10b, D/A 1x5b
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC16LF18326-E/SL Whakaahua nui PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 14-SOIC
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14SOIC Raraunga Raraunga SRAM 256 x 8
Raraunga Raraunga 1.8 V ~ 3.6 V Nui Rahi 2K x 8