PIC16LF1823-E/SL
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16LF1823-E/SL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF1823-E/SL
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF1823-E/SL.pdf2.PIC16LF1823-E/SL.pdf3.PIC16LF1823-E/SL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
684 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF1823-E/SL
Tau Wae PIC16LF1823-E/SL Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 14-SOIC
Raupapa PIC® XLP™ 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 32MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 3.5KB (2K x 14) Rahi Motu Ratonga I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ko te poari 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Oscillator Momo A/D 8x10b
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC16LF1823-E/SL Whakaahua nui PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 14-SOIC
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC Raraunga Raraunga SRAM 256 x 8
Raraunga Raraunga 1.8 V ~ 3.6 V Nui Rahi 128 x 8