PIC16LF1707-I/P
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16LF1707-I/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF1707-I/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF1707-I/P.pdf2.PIC16LF1707-I/P.pdf3.PIC16LF1707-I/P.pdf4.PIC16LF1707-I/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF1707-I/P
Tau Wae PIC16LF1707-I/P Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 20-PDIP
Raupapa PIC® XLP™ 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 32MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 3.5KB (2K x 14) Rahi Motu Ratonga I²C, LIN, SPI
Ko te poari 20-DIP (0.300", 7.62mm) Oscillator Momo A/D 8x10b
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC16LF1707-I/P Whakaahua nui PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 20-PDIP
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP Raraunga Raraunga SRAM -
Raraunga Raraunga 1.8 V ~ 3.6 V Nui Rahi 256 x 8