PIC16LF1705-E/ST
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16LF1705-E/ST Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF1705-E/ST
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC16LF1705-E/ST.pdf2.PIC16LF1705-E/ST.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
768 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF1705-E/ST
Tau Wae PIC16LF1705-E/ST Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 54078 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16LF1705-E/ST.pdf2.PIC16LF1705-E/ST.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 14-TSSOP
Raupapa PIC® XLP™ 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 32MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 14KB (8K x 14) Rahi Motu Ratonga I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ko te poari 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Oscillator Momo A/D 8x10b, D/A 1x8b
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC16LF1705-E/ST Whakaahua nui PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 14-TSSOP
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP Raraunga Raraunga SRAM -
Raraunga Raraunga 1.8 V ~ 3.6 V Nui Rahi 1K x 8