PIC16LF1507-E/P
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16LF1507-E/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16LF1507-E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP
Ngā Rauemi: PIC16LF1507-E/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16LF1507-E/P
Tau Wae PIC16LF1507-E/P Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 80357 pcs Pepa Raraunga PIC16LF1507-E/P.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 20-PDIP
Raupapa PIC® 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 3.5KB (2K x 14) Rahi Motu Ratonga -
Ko te poari 20-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa PIC16LF1507EP
Oscillator Momo A/D 12x10b Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Pūnaha Mahi PIC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga PIC16LF1507-E/P
Whakaahua nui PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 20-PDIP Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20DIP
Raraunga Raraunga SRAM - Raraunga Raraunga 1.8 V ~ 3.6 V