PIC16F767-I/SP
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F767-I/SP
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SDIP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F767-I/SP
Tau Wae PIC16F767-I/SP Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 28-SPDIP
Raupapa PIC® 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 14KB (8K x 14) Rahi Motu Ratonga I²C, SPI, UART/USART
Ko te poari 28-DIP (0.300", 7.62mm) Ētahi Ingoa PIC16F767ISP
Oscillator Momo A/D 11x10b Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi PIC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga PIC16F767-I/SP
Whakaahua nui PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SPDIP Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SDIP
Raraunga Raraunga SRAM - Raraunga Raraunga 4 V ~ 5.5 V