PIC16F18344-E/P
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16F18344-E/P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F18344-E/P
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20DIP
Ngā Rauemi: 1.PIC16F18344-E/P.pdf2.PIC16F18344-E/P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F18344-E/P
Tau Wae PIC16F18344-E/P Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 90315 pcs Pepa Raraunga 1.PIC16F18344-E/P.pdf2.PIC16F18344-E/P.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 20-PDIP
Raupapa PIC® XLP™ 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 32MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 7KB (4K x 14) Rahi Motu Ratonga I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ko te poari 20-DIP (0.300", 7.62mm) Oscillator Momo A/D 17x10b, D/A 1x5b
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC16F18344-E/P Whakaahua nui PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-PDIP
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20DIP Raraunga Raraunga SRAM 256 x 8
Raraunga Raraunga 2.3 V ~ 5.5 V Nui Rahi 512 x 8