PIC16F1826T-I/SO
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F1826T-I/SO
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18SOIC
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F1826T-I/SO
Tau Wae PIC16F1826T-I/SO Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 18-SOIC
Raupapa PIC® XLP™ mTouch™ 16F RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Te Whakaora Whakaora (trr) 32MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 3.5KB (2K x 14) Rahi Motu Ratonga I²C, SPI, UART/USART
Ko te poari 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Ētahi Ingoa PIC16F1826T-I/SO-ND
Oscillator Momo A/D 12x10b Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi PIC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga PIC16F1826T-I/SO
Whakaahua nui PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 18-SOIC Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 18SOIC
Raraunga Raraunga SRAM 256 x 8 Raraunga Raraunga 1.8 V ~ 5.5 V