PIC16F1615-I/ML
Microchip TechnologyMicrochip Technology
PIC16F1615-I/ML Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F1615-I/ML
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN
Ngā Rauemi: 1.PIC16F1615-I/ML.pdf2.PIC16F1615-I/ML.pdf3.PIC16F1615-I/ML.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F1615-I/ML
Tau Wae PIC16F1615-I/ML Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 16-QFN (4x4)
Raupapa PIC® XLP™ 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 32MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 14KB (8K x 14) Rahi Motu Ratonga I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ko te poari 16-VQFN Exposed Pad Oscillator Momo A/D 8x10b, D/A 1x8b
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC16F1615-I/ML Whakaahua nui PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN Raraunga Raraunga SRAM -
Raraunga Raraunga 2.3 V ~ 5.5 V Nui Rahi 1K x 8